معارفه نماینده جدید سازمان امور اداری و استخدامی کشور در هیأت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۵ کد : ۶۱۰۸۷ اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۱۶۶۵
جلسه معارفه حجت الاسلام و المسلمین احمد مازنی نماینده جدید سازمان امور اداری و استخدامی کشور در هیات مرکزی روز یکشنبه مورخ ۹۹/۱۲/۲۴ برگزار گردید.
معارفه نماینده  جدید سازمان امور اداری و استخدامی کشور در هیأت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

 

جلسه معارفه حجت الاسلام والمسلمین احمد مازنی به عنوان نماینده سازمان امور اداری و استخدامی در هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در روز یکشنبه مورخ  99/12/24 با حضور جناب آقایان مقدس مدیرکل بررسی صلاحیت ها، مهندس صادقی مدیرکل توسعه منابع هیات عالی گزینش، دکتر نظرپور دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت، دکتر صادقی عضو هیات مرکزی گزینش کارکنان و دکتر رضائیان مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت، در محل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت عتف برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای دکتر رضائیان با تبریک فرا رسیدن ماه شعبان و آرزوی رحمت و غفران الهی برای مرحوم آقای دکتر عالمی نماینده سابق سازمان امور اداری و استخدامی، گزارشی به صورت  خلاصه در ارتباط با عملکرد هیات مرکزی گزینش کارکنان در سال های اخیر ارائه دادند.

سپس آقای دکتر نظرپور آمادگی وزارت عتف را برای هرگونه همکاری با هیات عالی گزینش در جهت آسیب شناسی عملکرد گزینش در کشور و ارائه راهکارهای منسب جهت بهبود اقدامات و فعالیت های مربوطه اعلام نمودند.

در ادامه آقای مهندس صادقی با اشاره به فعالیت ها و اقدامات انجام شده اخیر در هیات عالی گزینش اظهار نمودند که ما پیگیر تغییر ساختاری در گزینش هستیم و در این راستا کارگروهی تشکیل شده تا با دریافت اظهار نظر هیات های مرکزی و بررسی کار کارشناسی، زمینه انجام گزینش نوین را فراهم نماییم. ایشان اظهار داشت که در این رابطه نظام جامع آموزش در گزینش، تهیه و ابلاغ شده است.

آقای مقدس نیز با اشاره به برخی از مشکلات مربوط به هسته های گزینش وابسته به وزارت عتف و بازنشسته شدن تعدادی از همکاران گزینشگر، جذب و بکارگیری نیروی انسانی آموزش دیده را امری ضروری دانست..

در خاتمه جناب اقای حجت الاسلام مازنی با اشاره به سابقه 31 سال فعالیت خود در مسئولیت های مختلف اجرایی و تجربه حضور در مجلس شورای اسلامی از جناب آقای دکتر انصاری رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور تشکر نمودند.

در پایان حکم انتصاب حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای مازنی  توسط آقای مهندس صادقی تقدیم ایشان گردید.


( ۳ )

نظر شما :