دکتر غلامی در نشست سراسری گزینشگران هسته گزینش دانشگاه‌ها تاکید کرد:

ضرورت آموزش‌های مستمر برای دست‌اندرکاران گزینش / لزوم دقت بیشتر در گزینش افراد

۱۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۷ کد : ۵۹۲۳۳ اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۱۷۶۵
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست مجازی گزینشگران هسته گزینش دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور تاکید کرد: بحث آموزش‌های مستمر برای دست‌اندرکاران گزینش امری ضروری است.
ضرورت آموزش‌های مستمر برای دست‌اندرکاران گزینش / لزوم دقت بیشتر در گزینش افراد

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست مجازی که صبح امروز (یکشنبه) در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار شد، دکتر غلامی با بیان اینکه امر گزینش بسیار حساس است، اظهار داشت: باید در جریان پذیرش و تربیت نیروی انسانی دقت بیشتری داشته باشیم و در این خصوص، نگاه گزینش باید نگاه حاکمیتی باشد.

وزیر علوم با تاکید بر عدم نگاه جناحی و نظرات فردی در امر گزینش کارکنان افزود: خیلی مهم است که بدانیم ما گزینش‌گران نظام هستیم و کشور و نظام متعلق به مردم است و ورود و حضور مردم و انجام وظیفه‌شان، آنان را دلگرم‌تر خواهد کرد.

وی با تاکید بر دقت بیشتر مسئولان گزینش در بررسی منصوبان پست‌های حساس گفت: موارد ارتقای اداری در هسته‌های گزینش، باید مانند سایر ادارات صورت پذیرد و نیروهای انسانی در هسته‌های گزینش هم باید در جریان طبیعی و روند اداری مطلوب قرار گیرند.

دکتر غلامی در ادامه گفت: مدیران گزینش باید جابه‌جایی همکاران شاغل در هسته‌ها را خیلی به تاخیر نیندازند و همچنین توجه داشته باشند که نسل جوان هم باید در بخش‌های مختلف اداری مشغول به کار شوند، البته باید توجه کرد که به طور کامل با خلع نیروهای باتجربه مواجه نشویم.

وزیر علوم در پایان سخنان خود از تمامی عوامل گزینش کارکنان در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی قدردانی کرد.

 

                               

                               

در ادامه این نشست، مدیران هسته گزینش دانشگاه‌های علامه طباطبایی، بین‌المللی امام خمینی (ره)، جامع علمی کاربردی، حکیم سبزواری و خوارزمی، دیدگاه ها و نقطه نظرات خود درخصوص مسائل مختلف گزینش کارکنان از قبیل کمبود نیرو در هسته‌های گزینش، نحوه برخورد هسته‌های گزینش با فضای مجازی و عدم ارتقای مناسب کارکنان گزینش را با وزیر علوم در میان گذاشتند.

                                   

در پایان این نشست و با حضور وزیر علوم از ۱۷ نفر از دست‌اندرکاران گزینش کارکنان آموزش عالی اعم از دبیر، مدیر، گزینشگر، پیشکسوت، محقق و مصاحبه‌گر برگزیده از دانشگاه‌های علامه طباطبایی، بین‌المللی امام خمینی (ره)، شیراز، جامع علمی کاربردی، سیستان و بلوچستان، حکیم سبزواری، شهید چمران اهواز، تبریز، خوارزمی، رازی کرمانشاه، زنجان، قم، اصفهان، بوعلی سینا و فنی و حرفه‌ای تقدیر شد.

کلید واژه ها: گرامیداشت روز گزینش


( ۱ )

نظر شما :