دبیر هیأت عالی گزینش کشور:

کسب رضایت مردم مهمترین هدف هسته‌های گزینش باشد.

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۶ کد : ۴۹۵۶۸ اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۵۳۲۵
نیروهای هسته گزینش باید در انجام رسالت خود به نحوی عمل کنند که بتوان رضایت مردمی که به ادارات و نهادها مراجعه می‌کنند را کسب کرد.
کسب رضایت مردم مهمترین هدف هسته‌های گزینش باشد.

حجت‌الاسلام ناصر نقویان روز دوشنبه مورخ 98/6/5 در نشست دبیر هیأت عالی گزینش کشور با گزینشگران استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: گزینشگری یک رسالت محصول محور است که برای ما هدف درآن بسیار مهمتر و اساسی تر از ابزار است.

وی، محصول گزینش را کسب رضایتمندی مردم دانست و گفت: خدمت رسانی هرچه بهتر کارمندان به مردم در ادارات و نهادها می‌تواند این رضایتمندی را به خوبی حاصل کند.

نقویان با تاکید بر رعایت سه اصل صحت، سرعت و سلامت در خدمات‌رسانی به مردم در ادارات و نهادهای کشور، تصریح کرد: حقوقی که به کارمندان داده می‌شود به خاطر راه انداختن کار مردم است و کسی که در این رسالت کوتاهی کند از تعهد لازم برخودار نیست.

دبیر هیأت عالی گزینش کشور، پاسخگویی به کار مردم را در اولویت برنامه‌های هر نهاد و ارگانی دانست و گفت: پاسخگویی به مردم و پیگیری امور آنها باید در راس امور نهادها قرار گیرد و بر سایر امور ارحجیت داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: کسب رضایت مردم در ادارات و نهادها موجب تقویت اعتماد عمومی به نظام می شود از این رو هسته‌های گزیینش باید افرادی را انتخاب کنند که امور اداری را به بهترین شکل انجام دهند.


( ۶ )

نظر شما :

شهناز ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۹
باسلام لطفا شما که می فرمایید کار مردم در اولویت قرارداره وبایدافرادی را انتخاب کرد که بتوانندکارامور اداری رابه بهترین شکل انجام بدهند آیا در مورد گزینشی هم که می شود آگاهی کافی به عمل می آییدچون یک سری از مردم برای گزینش آدرس مورد نظر را تغییر می دهند تا کسی از وضعیت آنها باخبر نشود