مراسم تودیع و معارفه مدیر هسته مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم

۲۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۰ کد : ۴۹۳۴۶ اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۱۲۴۴
دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع انسانی وزارت علوم و دبیر هیأت مرکزی گزینش کارکنان در آیین تکریم و معارفه مدیر هسته مرکزی گزینش وزارت علوم با تأکید بر حساسیت زیاد کار در این حوزه گفت: افرادی که در این حوزه به‌عنوان محقق مشغول به کار هستند باید با صیانت نفس و سعه‌صدر حافظ آبروی افراد باشند.
مراسم تودیع و معارفه مدیر هسته مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور افزود: حساسیت و سختی کار در این بخش، پاسخگویی را مشکل می‌سازد و تصمیم‌گیری‌ها باید با دقت و وسواس زیادی صورت گیرد زیرا وقتی دقت و وسواس در بخش هسته و تجدیدنظر انجام شود در حوزه هیأت مرکزی گزینش هم کار راحت‌تر می‌شود.
وی در ادامه گفت: هنگام تصمیم‌گیری‌ها در نظر گرفتن قانون، آئین‌نامه اجرایی و مجموعه دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها با رعایت دقیق موازین شرعی و عرفی امری ضروری است. در گزینش مراکز آموزش عالی همچنین میزان حال فعلی افراد است. لحاظ حال فعلی از وظایف هسته در بررسی اولیه در هر یک از مراحل اشتغال، تمدید قرارداد یا پیمان، تبدیل وضعیت استخدامی و … می‌باشد.
دبیر هیأت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم گفت: نکته مهم دیگری که باید موردتوجه قرار گرفته شود به‌روزرسانی پرونده‌ها و تسریع در اظهارنظرها می‌باشد و باید سعی شود با پرداخت به‌موقع حق‌الزحمه محققان از تأخیر در رسیدگی به پرونده‌ها خودداری و از نگرانی افراد کاسته شود.
دکتر نظرپور همچنین بیان داشت که حساسیت در کار، به‌روزرسانی پرونده‌ها، دقت در رسیدگی و حفظ آبروی افراد در حوزه ستاد باعث می‌شود که هسته مرکزی الگو و سرلوحه کار هسته های گزینش مستقر در دانشگاه‌ها هم باشد.
در ادامه این نشست از خدمات دکتر محمد رنج پور، رئیس سابق هسته مرکزی گزینش قدردانی و عباسعلی ناصری به‌عنوان مدیر جدید هسته گزینش معرفی شد.


( ۴ )

نظر شما :