برگزاری کارگاه آموزشی تحقیق (۱)

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۳ کد : ۴۵۴۴۰ اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۱۲۰۷
کارگاه آموزشی تحقیق (۱) ویژه گزینشگران منطقه ۹ آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۴ برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی تحقیق (۱)

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه حکیم سبزواری کارگاه آموزشی تحقیق (۱) ویژه گزینشگران هسته‌های گزینش کارکنان منطقه ۹ آموزش عالی کشور در دو نوبت صبح و بعدازظهر یکشنبه ۱۴ بهمن ماه در تالار همایش‌های بین المللی بیهقی برگزار شد.

 

‌‌‌‌‌‌ در ابتدای این کارگاه دکتر مولوی، رئیس دانشگاه ضمن خیرمقدم به میهمانان و تبریک ایام الله دهه فجر با اشاره به مسئولیت حساس و مهم هسته‌های گزینش در دانشگاه‌ها بر فعالیت کارکنان این حوزه بر اساس حق مداری، همراه با رعایت رویه اعتدال و اصل شایسته سالاری با دقت و صحت و مطابق با قانون و مقررات جهت به کارگیری نیروهای صالح، سالم و با توانایی بالا در جهت حفظ شأن و منزلت محیط مقدس دانشگاه‌ها تاکید کرد.

 

 

سپس دکتر طزری مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه حکیم سبزواری نیز در سخنانی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب و تشکر از هیأت رئیسه دانشگاه به جهت همکاری در برگزاری این کارگاه به شرکت کنندگان در کارگاه خیر مقدم گفتند.

 

 

گفتنی است در این کارگاه علاوه بر گزینشگران هسته‌های گزینش کارکنان منطقه ۹ وزارت علوم، گزینشگران هسته‌های گزینش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و آموزش و پرورش سبزوار نیز حضور داشتند.

 

 

کلید واژه ها: کارگاه آموزشی تحقیق


( ۱ )

نظر شما :