به مناسبت گرامیداشت سالروز تشکیل نهاد گزینش

پیام تبریک دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری

۱۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۴ کد : ۴۴۵۸۵ اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۹۵۱
دکتر محمدتقی نظرپور دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم با صدور پیامی سالروز تشکیل این نهاد را تبریک گفت.
پیام تبریک دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری

پانزدهم دی ماه سالروز صدور پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در ارتباط با تشکیل و ترسیم نحوه فعالیت نهاد گزینش در کشور می باشد. در این پیام حضرت امام (ره) با تأکید بر ضرورت استفاده از افراد صالح، متعهد، عاقل، صاحب اخلاق کریمه، فاضل و متوجه به مسائل روز در امر گزینش، تصریح می نمایند که گزینشگران نباید تنگ نظر، تندخو و نیز مسامحه کار و سهل انگار باشند.در ضمن ضرورت توجه به حال فعلی افراد در بررسی های گزینش را متذکر و تجسس از احوال شخصی در غیر مفسدین و گروههای خرابکار را به طور مطلق ممنوع اعلام می نمایند.

مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز بر انجام گزینش هوشمندانه، عالمانه و دقیق تأکید و به گزینشگران توصیه می نمایند که در گزینش اشخاص و در گزینش مسئولان باید خدا را در نظر بگیرید.

اینجانب به عنوان دبیر هیأت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تبریک این روز به همه گزینشگران (اعضای هسته های گزینش و کلیه شاغلین گزینش دانشگاهها)، این تلاشگران عرصه ایثار و خدمت خالصانه، انتظار دارد در همه حال رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) را چراغ راهنمای فعالیت ها و تصمیم گیری های خود قرار داده و اطمینان داشته باشید که خدمات بی شائبه و دلسوزانه شما مشمول عنایات حضرت حق تعالی قرار خواهد گرفت.

کلید واژه ها: گرامیداشت روز گزینش


( ۲ )

نظر شما :