به مناسبت گرامیداشت سالروز تشکیل نهاد گزینش

پیام تبریک دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری

۱۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۴ کد : ۴۴۵۸۵ اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۸۲
دکتر محمدتقی نظرپور دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم با صدور پیامی سالروز تشکیل این نهاد را تبریک گفت.
پیام تبریک دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری

پانزدهم دی ماه سالروز صدور پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در ارتباط با تشکیل و ترسیم نحوه فعالیت نهاد گزینش در کشور می باشد. در این پیام حضرت امام (ره) با تأکید بر ضرورت استفاده از افراد صالح، متعهد، عاقل، صاحب اخلاق کریمه، فاضل و متوجه به مسائل روز در امر گزینش، تصریح می نمایند که گزینشگران نباید تنگ نظر، تندخو و نیز مسامحه کار و سهل انگار باشند.در ضمن ضرورت توجه به حال فعلی افراد در بررسی های گزینش را متذکر و تجسس از احوال شخصی در غیر مفسدین و گروههای خرابکار را به طور مطلق ممنوع اعلام می نمایند.

مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز بر انجام گزینش هوشمندانه، عالمانه و دقیق تأکید و به گزینشگران توصیه می نمایند که در گزینش اشخاص و در گزینش مسئولان باید خدا را در نظر بگیرید.

اینجانب به عنوان دبیر هیأت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تبریک این روز به همه گزینشگران (اعضای هسته های گزینش و کلیه شاغلین گزینش دانشگاهها)، این تلاشگران عرصه ایثار و خدمت خالصانه، انتظار دارد در همه حال رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) را چراغ راهنمای فعالیت ها و تصمیم گیری های خود قرار داده و اطمینان داشته باشید که خدمات بی شائبه و دلسوزانه شما مشمول عنایات حضرت حق تعالی قرار خواهد گرفت.

کلید واژه ها: گرامیداشت روز گزینش


۲ رای

نظر شما :