انتصاب مدیرکل هیأت مرکزی گزینش کارکنان

۰۲ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۴ کد : ۴۱۵۶۷ اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۲۶۹۳
دکتر محمدتقی نظرپور طی حکمی دکتر محمد رضائیان را به عنوان مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش کارکنان این وزارتخانه منصوب کرد.
انتصاب مدیرکل هیأت مرکزی گزینش کارکنان

روز یکشنبه مورخ ۰۱/‏۰۷/‏۱۳۹۷‬ دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و دبیر هیأت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر محمد رضائیان را به عنوان مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش کارکنان این وزارتخانه منصوب کرد.

در متن این حکم خطاب به دکتر رضائیان آمده است:

نظر به تعهد و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم، به عنوان مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از قوانین و مقررات و منویات مقام معظم رهبری (مدظله)، همدلی و همفکری با اعضاء و کارکنان هیات مرکزی و هسته‌های گزینش کارکنان، ضمن پیگیری وظایف مصرح در قانون و آیین‌نامه اجرایی گزینش، ارتقای اخلاق اسلامی، نظم در امور، همکاری و همیاری با سایر مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اولویت‌های زیر موفق و مؤید باشید.
- شفاف‌‌سازی در روند گزینش کارکنان، صیانت از حقوق مردم و داوطلبان استخدام، تعمیم عدالت استخدامی و پاسخگو نمودن گزینش کارکنان وزارت علوم،
- ایجاد سازوکارهای توانمندسازی همکاران گزینش در حوزه صف و ستاد،
- اصلاح و ساماندهی ساختار و فرآیندهای گزینش با بهره‌‌گیری از فناوری اطلاعات به منظور چابک سازی امور در هسته‌های گزینش کارکنان تابعه،
- استقرار نظام نظارت و ارزیابی از عملکرد هسته‌های گزینش کارکنان به منظور بهبود کیفیت امورمحوله.

 

دکتر رضائیان قبلاً مدیریت مرکز جذب هیأت علمی و هسته گزینش کارکنان دانشگاه تهران را عهده دار بودند.

دکتر نظرپور در نامه ای جداگانه از خدمات دکتر حسینعلی عربی مدیرکل سابق هیأت مرکزی گزینش کارکنان تشکر و قدردانی کرد.


( ۸ )

نظر شما :