هسته های گزینش دانشگاه ها پشتوانه حرکت به سمت تعالی آموزش عالی هستند

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۶ کد : ۳۹۰۰۱ اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۱۹۰۵
دبیر و مدیرکل هیأت مرکزی گزینش وزارت علوم طی دیدار از دانشگاه سیستان و بلوچستان در روز سه شنبه مورخ ۹۷/۲/۱۸، ضمن تشریح نقش هسته های گزینش دانشگاه ها در حرکت به سمت تعالی آموزش عالی، در خصوص رفع موانع و مشکلات هسته گزینش آن دانشگاه نیز تأکید کردند.
هسته های گزینش دانشگاه ها پشتوانه حرکت به سمت تعالی آموزش عالی هستند

دکتر حسینعلی عربی دبیر و مدیر کل هیأت مرکزی گزنیش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری در روز سه شنبه مورخ ۱۸/‏۰۲/‏۹۷‬ ضمن سفر به زاهدان از بخش های مختلف دانشگاه سیستان و بلوچستان دیدار کرد.

در این مراسم که دکتر بندانی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان به همراه معاونین و مدیران خود حضور داشتند، دکتر عربی با تشریح اقدامات نظام اسلامی در راستای توسعه کمی و کیفی آموزش عالی در این استان گفت: هسته های گزینش دانشگاه ها با انتخاب نیروهای متعهد و متخصص پشتوانه حرکت به سمت تعالی آموزش عالی هستند. وی هسته گزینش دانشگاه سیستان و بلوچستان را جزء هسته های اولیه گزینش دانشگاه ها دانست و بر ضرورت تعیین چارت سازمانی و رفع موانع و مشکلات آن تأکید کرد.

در این دیدار دکتر بندانی ضمن قدردانی از اقدامات و توجه وزارت علوم به دانشگاه های این استان گفت: برنامه های ما معطوف به رفع مشکلات دانشجویان و منابع انسانی دانشگاه می باشد و ما برای برطرف کردن نیاز آنها در بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آماده هستیم و در این خصوص برنامه هایی نیز تدوین شده است.

وی با اعلام همکاری برای ایجاد پست سازمانی برای هسته و همچنین رفع نیازهای آن افزود: هسته های گزینش چشم و گوش مدیر برای انجام بهتر و مؤثرتر وظایف هستند.

در این جلسه همچنین گزارشی از فعالیت های دانشگاه در بخش های مختلف و نیز فعالیت های هسته گزینش آن دانشگاه ارائه شد.

کلید واژه ها: دانشگاه سیستان و بلوچستان


( ۲ )

نظر شما :