برگزاری دوره آموزشی

دوره آموزشی اخلاق در گزینش

۱۸ دی ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۳ کد : ۳۶۸۸۵ اخبار برگزیده رویداد های مهم
تعداد بازدید:۱۲۱۴
اولین دوره آموزشی به صورت ویدئو کنفرانس با موضوع اخلاق در گزینش در دانشگاه جامع علمی کاربردی در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ برگزار شد.
دوره آموزشی اخلاق در گزینش

این دوره آموزشی با حضور بیش از ۶۵ نفر از گزینشگران دانشگاههای استان تهران به صورت حضوری و ۳۱ نفر از گزینشگران واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت ویدئو کنفرانس صبح سه شنبه مورخ ۰۶/‏۱۰/‏۱۳۹۶‬ آغاز گردید.

در ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آقای فتحی مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن خوش آمدگویی به میهمانان و استادان هدف از برگزاری این دوره را بالا بردن سطح دانش و اخلاق در بین گزینشگران خواندند و ابراز امیدواری کردند که با توجه به اولین تجربه هسته گزینش کارکنان مبنی بر برگزاری دوره های آموزشی به صورت ویدئو کنفرانس، این روند در سایر هسته های گزینش دانشگاههای کشور ادامه داشته باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلیمن حاج آقای عربی مدیر کل محترم دبیر خانه هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری ضمن تبریک میلام امام حسن عسگری (ع) و حضرت مسیح (ع)،به تشریح و بیان آیات و احادیث با موضوع اخلاق و اخلاق مداری گزینشگران پرداختند.

در ادامه آقای عطری نژاد مدرس محترم هیات عالی نسبت به تدریس اخلاق در گزینش پرداختند.

کلید واژه ها: دوره آموزشی اخلاق در گزینش